3 kwietnia 2017

Rozkręcają się okręgówki

W grupie warszawskiej I prowadzące Marcovia (39 pkt.) i Drukarz (37 pkt.) solidarnie wygrały kolejne mecze, natomiast wynikiem kolejki  była wygrana trzeciego w tabeli zespołu Dąb z Wieliszewa 6:1 nad Legionem Warszawa.

  W grupie II status quo; na czele Perła Złotokłos, która zaaplikowała Lesznowoli pięć bramek. Ale Piast nie powiększył dorobku  40 pkt. po przegranej 0:3 w Józefowie. Piastowian dogonił LKS Chlebnia po wygranej w Warszawie ze Świtem. Skutecznością nadal zadziwiają rycerze tej wiosny z warszawskich Włoch; Przyszłość zdobyła kolejny komplet punktów, dzięki zwycięstwu 1:0 z SEMP-em na Ursynowie.

  W grupie siedleckiej nadal prowadzi Hutnik Huta Czechy i Naprzód Skórzec, które solidarnie wygrały swoje mecze po 4:1; odpowiednio z Tajfunem Jartypory i Płomieniem Dębe Wielkie.

  W radomskiej Campeon lidze samotnie prowadzi LKS Jedlińsk, z sześciopunktową przewagą nad rywalami i jednym meczem mniej. Tym razem lider otrzymał punkty za darmo po walkowerze z TKKF Grójec, który wycofał się z rozgrywek po pierwszej rundzie.

  Na północy Mazowsza w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim Korona Ostrołęka (45 pkt.) po efektownej wygranej 6:0 z Tęczą Ojrzeń powiększyła do 9 pkt. przewagę nad Nadnarwianką, która uległa w Pułtusku sąsiadującej w tabeli Wkrze Żuromin 2:3.

  W okręgu płockim 14-zespołowa liga ruszyła 1 kwietnia; na czele tabeli Mazur Gostynin (35 pkt.), który wygrał 3:0 w Łukomiu przed Amatorem Maszewo, który odniósł cenne zwycięstwo 3:2 w Drobinie.

(js)