12 lutego 2016

Sedziowie z Warmi-Mazur triumfują w Turnieju im. Rumniaka

  13 lutego br. (sobota) w Hali Sportowej OSiR w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Sędziów Oldboyów im. Henryka Rumniaka o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Organizatorem Turnieju z ramienia Mazowieckiego ZPN był Wydział Sędziowski Warszawa a w rozgrywkach…

  13 lutego br. (sobota) w Hali Sportowej OSiR w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Sędziów Oldboyów im. Henryka Rumniaka o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Organizatorem Turnieju z ramienia Mazowieckiego ZPN był Wydział Sędziowski Warszawa a w rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje wydziałów sędziowskich z Mazowsza: WS Radom, WS Płock, WS Ciechanów-Ostrołęka, WS Siedlce, WS Warszawa, drużyna z Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego ZPN,  Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN oraz Kolegium Sędziów Łódzkiego ZPN.

  W imprezie, ktora miała na celu oprócz sportowej rywalizację i popularyzację piłki halowej i integrację środowiska, zwyciężyli weterani gwizdka z Warmii i Mazur, którzy w finale pokonali kolegów z Płocka 4:2. W meczu o trzecie miejsce WS Warszawa pokonał KS Łódzkiego ZPN 2:0. Królem strzelców został Artur Wiśniewski z Warmii i Mazur, najlepszym bramkarzem Andrzej Kołodziejski z Warszawy, a najlepszym zawodnikiem turnieju Artur Serocki z Płocka.