16 stycznia 2017

Sportowa Czwórka z Radomia mistrzem Mazowsza U-13

Ogromny sukces osiągnęły  piłkarki nożne LUKS Sportowa Czwórka Radom, które w Piastowie wywalczyły tytuł Halowych Mistrzyń Mazowsza w kategorii U-13.    Młodziczki z Radomia przeszły przez turniej jak burza, zwyciężając w finale 2:0 Mazovię Grodzisk Mazowiecki, która sensacyjnie wyeliminowała w ćwierćfinale faworytki rozgrywek – MUKS Praga.

Ogromny sukces osiągnęły  piłkarki nożne LUKS Sportowa Czwórka Radom, które w Piastowie wywalczyły tytuł Halowych Mistrzyń Mazowsza w kategorii U-13.

Młodziczki z Radomia przeszły przez turniej jak burza, zwyciężając w finale 2:0 Mazovię Grodzisk Mazowiecki, która sensacyjnie wyeliminowała w ćwierćfinale faworytki rozgrywek – MUKS Praga.

Podopiecznym trenera Marcina Brodeckiego należą się ogromne słowa uznania, gdyż w pokonanym polu pozostawiły za sobą wiele silnych drużyn, nie przegrywając przy tym żadnego meczu. Radomianki w całym turnieju straciły tylko 3 bramki, co było niewątpliwą zasługą najlepszej bramkarki  – Klaudii Piszczek. Także radomianki wygrały klasyfikację najlepszych strzelców : Dominika Kawińska i Jagoda Broda.

A oto skład nowych Mistrzyń Mazowsza: Klaudia Piszczek, Daria Kępas, Helena Mazurkiewicz, Jagoda Broda, Dominika Kawińska, Aleksandra Kwiatkowska, Julia Piełudz, Amelia Nostizt-Jackowska, Sandra Michalik, Marta Sobieraj. Trener: Marcin Brodecki.