24 maja 2023

Startuje sprzedaż biletów na finał Orlen Pucharu Polski Kobiet w Radomiu

W środę została uruchomiona sprzedaż biletów na finał Orlen Pucharu Polski Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godzinie 16:30 na stadionie MOSiR w Radomiu. W finale AP ORLEN Gdańsk zmierzy się z TME SMS Łódź. Bilety w cenie 5 zł (ulgowy dla dzieci i młodzieży do 16.

W środę została uruchomiona sprzedaż biletów na finał Orlen Pucharu Polski Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godzinie 16:30 na stadionie MOSiR w Radomiu. W finale AP ORLEN Gdańsk zmierzy się z TME SMS Łódź.

Bilety w cenie 5 zł (ulgowy dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia) i 10 zł (normalny) są możliwe do nabycia za pośrednictwem strony ticketing.laczynaspilka.pl.

Stadion przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu już po raz drugi będzie gościł finalistki tych rozgrywek. W 2017 roku na tym obiekcie Medyk Konin pokonał 2:1 GKS Górnik Łęczna.

Dla AP ORLEN Gdańsk awans do finału krajowego pucharu to największy sukces w historii klubu. Z kolei aktualne mistrzynie Polski z Łodzi o zagrają w nim już po raz drugi. Przed dwoma laty przegrały w Warszawie 0:1 z Czarnymi Sosnowiec.