31 stycznia 2023

Świetny debiut Kadry Oldbojów MZPN w Kozienicach!

W miniony weekend (niedz., 29.01.2023 r.) na wspaniałym wydarzeniu, jakim był Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego, zadebiutowała Kadra Oldbojów MZPN. Był to pierwszy poważny sprawdzian dla nowo powstałej drużyny prowadzonej przez Sergiusza Wiechowskiego i trzeba przyznać, że został on zaliczony na szóstkę! W Kozienicach zmierzyły się…

W miniony weekend (niedz., 29.01.2023 r.) na wspaniałym wydarzeniu, jakim był Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego, zadebiutowała Kadra Oldbojów MZPN.

Był to pierwszy poważny sprawdzian dla nowo powstałej drużyny prowadzonej przez Sergiusza Wiechowskiego i trzeba przyznać, że został on zaliczony na szóstkę!

W Kozienicach zmierzyły się cztery drużyny oldbojów, a atmosfera na murawie była naprawdę gorąca. Na boisko wybiegli zawodnicy Kadry Sędziów MZPN, Reprezentacja Kozienic oraz Oldboje Świtu Jelonki (Warszawa).

Uczestnicy turnieju rozegrali sześć spotkań, które pozwoliły wyłonić zwycięzców.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Kadra Oldboy MZPN,
  2. Kadra Sędziów,
  3. Reprezentacja Kozienic,
  4. Świt Jelonki Oldboy.

– Turniej piłkarski oldbojów „pod balonem” za nami. Kozienice miały godną reprezentacje, dzięki Panowie. Wśród piłkarzy wiele znanych nazwisk między innymi Jacek Bednarz, Jerzy Podbrożny, Dariusz Dźwigała, Sebastian Przyrowski. Dziękuję uczestnikom, KCRIS, pracownikom UM i wszystkim , którzy pomogli w organizacji turnieju, szczególne słowa podziękowania dla Prezesa MZPN Sławomira Pietrzyka – skomentował Piotr Kozłowski, Burmistrz Kozienic.

Burmistrz obserwował rozgrywki i pogratulował zwycięzcom wręczając im pamiątkowy Puchar. Na obiekcie gościliśmy między innymi: Krzysztofa Wolskiego Starostę Kozienickiego; Dorotę Stępień, Zastępcę Burmistrza oraz Rafała Suchermana, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kozienicach. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Klikając TUTAJ możecie wysłuchać radiową relację Radio Plus oraz obejrzeć mini galerię zdjęć z tego wydarzenia.