1 lutego 2022

Szukasz pracy lub poszukujesz pracownika do klubu? MZPN uruchomił Giełdę pracy!

Jeszcze w styczniu 2022 roku wystartował długo wyczekiwany przez mazowiecką społeczność piłkarską projekt – Giełda pracy MZPN. Dzięki temu narzędziu teraz każdy może w łatwy sposób znaleźć osobę do pracy lub nowe miejsce zatrudnienia. Wystarczy kliknąć w zakładkę PRACA na stronie mzpn.pl i zapoznać się z prostą instrukcją, by Twoje…

Jeszcze w styczniu 2022 roku wystartował długo wyczekiwany przez mazowiecką społeczność piłkarską projekt – Giełda pracy MZPN. Dzięki temu narzędziu teraz każdy może w łatwy sposób znaleźć osobę do pracy lub nowe miejsce zatrudnienia.

Wystarczy kliknąć w zakładkę PRACA na stronie mzpn.pl i zapoznać się z prostą instrukcją, by Twoje ogłoszenie pojawiło się na niej w ciągu kilku chwil.

Z tego rozwiązania skorzystało już kilkanaście osób, które zamieściły swoje ogłoszenia. Szukasz trenera lub fizjoterapeuty? A może jesteś zawodnikiem i szukasz klubu? Nie obce są Ci social media i chciałbyś rozpocząć pracę w marketingu sportowym? A może masz jeszcze inne umiejętności, które możesz zaoferować lub sam szukasz pracownika?

Ta strona jest właśnie dla Ciebie: mzpn.pl/praca.