5 maja 2023

„Trenerzy Trenerom z doświadczeń własnych…”

W majówkę trenerzy nie próżnowali. W Warszawie odbyła się konferencja szkoleniowa "Trenerzy Trenerom z doświadczeń własnych..." zorganizowana przez Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej oraz Asystent Trenera Coaching+.

W majówkę trenerzy nie próżnowali. W Warszawie odbyła się konferencja szkoleniowa „Trenerzy Trenerom z doświadczeń własnych…” zorganizowana przez Stowarzyszenie Trenerów Piłki NożnejMazowiecki Związek Piłki Nożnej oraz Asystent Trenera Coaching+.

Pierwszego dnia (1 maja) uczestnicy konferencji mogli wysłuchać wykładów m.in. Ariela Jakubowskiego, Marka Saganowskiego, czy Mariusza Rumaka i dowiedzieć się o naborach w kadrach młodzieżowych, oczekiwaniach i dostosowaniu napastnika do zespołu, czy świadomego nabywania kompetencji zawodowych trenera oraz budowanie ścieżki rozwoju zawodowego.

Drugiego dnia (2 maja) od rana swoje wykłady poprowadzili Sławomir Czarniecki oraz Eelco Schattorie, którzy wyłożyli tematy, takie jak: zarządzanie w piłce nożnej oraz analiza środków treningowych a ich zastosowanie w meczu.

Pod koniec konferencji miał miejsce panel dyskusyjny w temacie wprowadzania młodego zawodnika do piłki seniorskiej.

Po wszystkim uczestnicy wspólnie wybrali się na PGE Narodowy, gdzie obejrzeli z wysokości trybun Finał Fortuna Pucharu Polski, który Legia Warszawa wygrała po dogrywce 0:0 (0:0) i rzutach karnych 6:5 z Rakowem.

Pierwszy raz konferencja zorganizowana została w kinie Atlantic (sieci Max Film). Bardzo dobre warunki dla uczestników konferencji. Myślę, że jest to dobry kierunek, w którym możemy podążać. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za aktywny udział i inspirujące rozmowy w kuluarach, które miejmy nadzieję przyczynią się do rozwoju piłkarstwa mazowieckiego.

Wydarzenie wspierane przez:

Marszałka województwa Mazowieckiego

#MazowszeSercePolski

#MZPN

#STPN

#AsystentTrenera

Głodny wiedzy? Zapraszamy na punktowaną konferencję online

Zapisy ➡️ pzpn24.pzpn.pl

W dniach 22–23 maja 2023 r. podczas kursokonferencji online trenerzy Przemysław Gomułka oraz Mariusz Misiura zaprezentują i omówią mikrocykle treningowe swoich drużyn, które przeprowadzili przed meczem II ligi: Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (0:1). Poznamy również wnioski obu szkoleniowców po zakończonym spotkaniu.

Więcej informacji:
https://www.asystent-trenera.pl/…/7232-planowanie…