16 marca 2015

VI Ogólnopolski Turniej „Ząbkovia Cup”

 Przez dwa dni trwała rywalizacja podczas VI Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Dziewcząt Ząbkovia Cup o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki.  Wsród najmłodszych (rocznik do 2006) najlepsza okazała się drużyna UKS Ząbkovia, która wygrała wszystkie mecze tracąc tylko jedną bramkę. Srebrne medale zdobył UKS Szóstka Inowrocław, brąz przypadł drużynie…

 Przez dwa dni trwała rywalizacja podczas VI Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Dziewcząt Ząbkovia Cup o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki.

 Wsród najmłodszych (rocznik do 2006) najlepsza okazała się drużyna UKS Ząbkovia, która wygrała wszystkie mecze tracąc tylko jedną bramkę. Srebrne medale zdobył UKS Szóstka Inowrocław, brąz przypadł drużynie BRITISH SCHOOL.

 W roczniku do 2002 najlepsze okazały się dziewczęta z LKS Kaja Opoczno przed UKS Szóstka Inowrocław i UKS Ząbkovia  

 W rywalizacji rocznika do 2000 złoto zostało w Ząbkach, srebro pojechało do Grodziska Mazowieckiego a brąz do Pilawy

 W turnieju roczniku 2004 i młodsze złote medale wywalczyły dziewczęta z UKS Ząbkovia, które wygrały wszystkie mecze bez straty bramki; srebro dla Mazovii, trzecie miejsce wywalczył drugi zespół Ząbkovii.

 Bezkonkurencyjne w roczniku do 2003 znów były dziewczęta z UKS Ząbkovia, srebro przypadło dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Baboszewie, brąz wywalczyła drużyna UKS Wiktoria Gielniów.    Zwieńczeniem turnieju były rozgrywki rocznika 1999 i młodsze. Triumfowały w nim dziewczęta z MOSiR Pilawa, srebro zostało w Ząbkach, a III miejsce zajęła drużyna UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki.

  Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominki, ale słowa uznania należą organizatorom „Ząbkovia Cup”, który na stałe zadomowił się w kalendarzu ważnych wydarzeń sportowych Ząbek.

I oddzielnie : wielkie brawa dla ambitnej ekipy Szkoły Podstawowej z Baboszewa – za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę!