5 marca 2019

Victoria Sulejówka

   Victoria Sulejówek na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek II ligi futsalu mężczyzn zapewniła sobie pierwsze miejsce w tabeli. Najlepsza drużyna z Mazowsza zagra w barażach o awans na szczebel centralny.

  W meczach decydujących o końcowym układzie miejsc nie było niespodzianek. W rozegranym w Celestynowie meczu Bór Regut przegrał z Victorią Sulejówek 3:9. Bramki dla zwycięzców strzelali: Piotr Miziński, Karol Domżała i Szymon Szymańczuk po dwie oraz Dominik Szarpak, Volodymyr Blazheievskyi i Konrad Kowalski. Bór odpowiedział trafieniami Tomasza Dąbrowskiego, Bartłomieja Ostasza oraz Pawła Masnego.

  Zajmujące drugie miejsce w tabeli Zdrowie Garwolin we własnej hali pokonało Futsal Ursus 11:3. Najskuteczniejsi w tym meczu byli Mateusz Zieliński i Filip Gac, którzy zdobyli po cztery gole, a pozostałe bramki dla gospodarzy strzelili Arkadiusz Wardak, Bogdan Głąbicki i Artur Meloyan. Dla Ursusa trafiali Maciej Dobrzyński, Arkadiusz Kulczycki oraz Michał Wieloch. Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyło Stowarzyszenie Win Win Warszawa. Stołeczna ekipa rozgromiła na wyjeździe Victorię Solec 14:2. W ostatniej kolejce Victoria Sulejówek i Zdrowie Garwolin pauzują, a Win Win zmierzy się z Borem Regut. Win Win traci jednak do wyprzedzających je drużyn cztery punkty i nie poprawi już swojego miejsca w tabeli. 

(mf)