4 maja 2015

W mazowieckich okręgówkach

 W okręgowej warszawskiej grupie pierwszej solidarne zwycięstwa liderów. Rezerwy Dolcanu strzeliły w Łochowie sześć bramek i mają 7 punktów przewagi nad Drukarzem, który wyrwał zwycięstwo 2:1 w Legionowie. Tuż za nim Grom Lipowo, który odprawił 5:0 Bobra Tłuszcz. Na końcu Mewa Krubin.  W drugiej grupie nie…

 W okręgowej warszawskiej grupie pierwszej solidarne zwycięstwa liderów. Rezerwy Dolcanu strzeliły w Łochowie sześć bramek i mają 7 punktów przewagi nad Drukarzem, który wyrwał zwycięstwo 2:1 w Legionowie. Tuż za nim Grom Lipowo, który odprawił 5:0 Bobra Tłuszcz. Na końcu Mewa Krubin.

 W drugiej grupie nie ustaje rywalizacja Błonianki (2:1 w Teresinie) z UKS Łady, który pokonał Laurę Chylice aż 7:3.  Na końcu tabeli coraz bardziej grzęźnie Sarmata Warszawa; kolejny cios to 1:6 u siebie z niedawnym outsiderem, Rysiem Laski.

 W lidze ciechanowsko-ostrołęckiej przewodzi Wkra Bieżuń; wygrana 3:0 ze Żbikiem Nasielsk i przewaga 4 punktów nad Troszynek i Soną Nowe Miasto, gdzie zanotowano niecodzienny wynik: 10:4 z outsiderem z Orzyca.

 W płockiej okręgówce nie maleje 6-punktowa przewaga Mazura Gostynin (5:1 w Lucieniu) nad Kasztelanem Sierpc (5:2 w Płocku z ostatnim w tabeli Stoczniowcem.

  Ciekawa był ostatnia kolejka w radomskiej Campeon lidze, gdzie wszystkie trzy zespoły z czołówki przegrały swoje mecze: Promna 0:1 w Lipsku, Warka 1:2 w Głowaczewie, a Plon Garbatka poległ 0:3 w Potworowie. Dzięki wygranej 2:0 z Prochem Pionki do grupy liderów dołączyła Polonia Iłża.

  Samotnie natomiast, w lidze okręgowej Siedleckiego OZPN, prowadzą Czarni Węgrów; w ostatniej kolejce wygrali 1:0 z Orłem w Uninie i mają już nad rywalami 11 punktów przewagi.