27 lipca 2020

Wasza piłkarska ekipa to #FajnaDruzyna? Podejmijcie wyzwanie!

  Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkie drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w akcji #FajnaDruzyna. W ciągu ośmiu najbliższych tygodni zaprezentujemy cztery wyjątkowe wyzwania, a autorów najciekawszych propozycji ich realizacji nagrodzimy. Z pierwszym wyzwaniem startujemy już 27 lipca!

    Akcja #FajnaDruzyna to propozycja dla drużyn piłkarskich, zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich. Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej akcji to wybrać odpowiednie wyzwanie, nakręcić wideo lub zrobić zdjęcie prezentujące jego realizację. Publikując publicznie swoje wyczyny w kanałach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, TikTok) należy pamiętać o dodaniu odpowiedniego hashtagu à #FajnaDruzyna. Tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Czekamy na kreatywne pomysły!

Harmonogram i charakterystyka wyzwań w ramach akcji #FajnaDruzyna:

  • 27.07 – 09.08 Wyzwanie OSHEE

Wyzwanie OSHEE polega na pokazaniu jak w kreatywny sposobów można celebrować radość po zdobytej bramce. Pokażcie swoje ulubione i zaskakujące cieszynki. 11 drużyn, które prześlą najciekawsze zgłoszenia otrzyma miesięczny zapas produktów marki OSHEE o wartości dwóch tysięcy złotych każdy.

  • 10.08 – 23.08 Wyzwanie USTRONIANKA

Nawodnienie to naturalna konieczność przy wzmożonym piłkarskim wysiłku. Ale czy butelki z wodą można jeszcze inaczej wykorzystać? No właśnie, na tym polegać będzie wyzwanie Ustronianki. Pokażcie jakie zastosowanie mogą mieć butelki wody podczas treningu. Oprócz #FajnaDruzyna dodajcie również #TrenujzUstronianka. 11 zwycięskich drużyn nagrodzimy zapasem wody mineralnej o wartości dwóch tysięcy złotych każdy.

  • 24.08 – 06.09 Wyzwanie ALIOR BANK

Wyzwanie ALIOR BANKU polegać będzie na przygotowaniu wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z drużyny krótkiego filmiku, w którym pokażecie w kreatywny sposób, jak przygotowujecie się do sezonu i pracujecie nad szlifowaniem swoich umiejętności oraz piłkarskiej „techniki”, wykonując różne piłkarskie sztuczki. Wykażcie się inwencją i zaprezentujcie ulubione triki – indywidualnie i zespołowo. Oprócz #FajnaDruzyna dodajcie również #NakrecTenSezon. Na najciekawsze nagrania czekają bony na zakup sprzętu sportowego o wartości dwóch tysięcy złotych (2 bony) oraz jednego tysiąca złotych (6 bonów).

  • 07.09 – 20.09 wyzwanie LOTOS

Pokażcie nam wasz NAJ przedmeczowy okrzyk motywacyjny, pokażcie jak NAJmocniej zagrzewacie się do walki o zwycięstwo! Piosenka, rymowanka a może długie tupanie i klaskanie to wasz sposób na wzajemną motywację?” Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy bonami na paliwo o wartości dwóch tysięcy złotych każdy. Nagrody przewidziano dla 11 drużyn.

Wspólnie z firmami LOTOS, ALIOR BANK, OSHEE oraz USTRAONIANKA proponujemy zabawę wszystkim drużynom w Polsce. Każdy sportowiec lubi rywalizację i sportowe wyzwania, dlatego wierzymy, że z chęcią weźmie udział w naszej akcji #FajnaDruzyna. Zapraszamy zarówno drużyny profesjonalne, amatorskie jak i te nieformalne występujące rekreacyjne na orlikach. Obserwujcie kanały społecznościowe Łączy nas piłka oraz Partnerów akcji.

Regulamin akcji dostępny na www.laczynaspilka.pl

#FajnaDruzyna