18 sierpnia 2023

Windoor sponsorem Mazowieckiego ZPN na kolejne 2 lata!

10 sierpnia 2023 roku w hotelu Radisson Blu Sobieski firma Windoor przedłużyła współpracę z Mazowieckim ZPN na kolejne 2 lata.

10 sierpnia 2023 roku w hotelu Radisson Blu Sobieski firma Windoor przedłużyła współpracę z Mazowieckim ZPN na kolejne 2 lata. Wsparcie finansowe, które zostanie przekazane mazowieckiej centrali, zgodnie z postanowieniami umownymi i zapowiedzią Prezesa MZPN Sławomira Pietrzyka, zostaną przekazane na zakup sprzętu sportowego dla klubów zrzeszonych w MZPN.


Windoor zostało sponsorem tytularnym A Klasy, Warszawa, grupa 3. Od początku sezonu oficjalna nazwa Ligi to „Windoor A Klasa”: http://www.90minut.pl/liga/1/liga13058.html

Głównym filarem działalności firmy Windoor jest produkcja drzwi wewnętrznych odznaczających się wysoką jakością materiałów, solidnym wykonaniem oraz uwzględnieniem aktualnych trendów.

Szeroki wachlarz modeli drzwi w ofercie pozwala na stworzenie spójnej aranżacji wnętrza. W sprzedaży są zarówno drzwi klasyczne, idealne do tradycyjnych wnętrz, jak też nowoczesne drzwi doskonałe do pomieszczeń minimalistycznych.

Pełna oferta Windoor: https://www.windoor.pl/pl

Dziękujemy za wsparcie mazowieckiego futbolu i zapraszamy na ekstra A klasowe emocje!