2 listopada 2023

Wosztyl.eu – Partner MZPN, który wspiera sport na wielu poziomach

Poznaj Partnera MZPN, który wspiera sport na wielu płaszczyznach. Takie firmy stanowią o sile mazowieckiej piłki dziś i jutro!

Poznaj Partnera MZPN, który wspiera sport na wielu płaszczyznach. Takie firmy stanowią o sile mazowieckiej piłki dziś i jutro!

Historia powstania

Multiagencja Ubezpieczeniowa Wosztyl.eu to firma, która istnieje już od 25. lat. Jej właścicielem jest Mariusz Wosztyl. To z jego inicjatywy w roku 1998, powołana została do życia niewielka firma ubezpieczeniowa, która jednak od samego początku miała duże ambicje rozwoju. To się udało, również dlatego, że od pierwszego dnia działalności w życie została wprowadzona dewiza – najważniejszy jest człowiek – obowiązująca do dziś i będąca doskonałym drogowskazem również na przyszłość. To dzięki niej, Wosztyl.eu zyskał tysiące wiernych Klientów, będących jego największą siłą.

Rozwój

Firma Mariusza Wosztyla rozwijała się bardzo harmonijnie. Najpierw był jeden oddział w Radomiu, ale z biegiem czasu powstawały kolejne. Firma zawsze w sposób właściwy reagowała na potrzeby lokalnego rynku, wychodząc naprzeciw Klientów w coraz to nowych dzielnicach miasta. Dziś posiada pięć oddziałów stałych, ale bardzo wygodną formą dla Klientów, jest mobilność doradców Wosztyl.eu – dojadą oni w dowolne miejsce i w dowolnie wyznaczonym terminie.

Ubezpieczysz wszystko

Od samego początku, domeną firmy są ubezpieczenia. W myśl twierdzenia „ubezpieczymy wszystko”, Wosztyl.eu nie zamyka się na żadne, czasem wydawałoby się, nawet mało oczywiste polisy. Przede wszystkim oferuje jednak kompleksowe ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, majątkowe. Dlatego stosując indywidualne podejście do każdego Klienta w firmie można na niezwykle elastycznych zasadach ubezpieczyć życie i zdrowie, dom, firmę i samochód. Ponieważ firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, jej oferta jest pełna, a wybór dla Klientów praktycznie nieograniczony.

Partner sportu z wielkim sercem

Działalność Wosztyl.eu nie ogranicza się jednak do tych czysto zawodowych. Mariusz Wosztyl znany jest bowiem w Radomiu i nie tylko, jako człowiek wielkiego serca, wspierający projekty i inicjatywy na bardzo wielu płaszczyznach. Najbardziej znany jest ze swojej pomocy w świecie sportu. Od pierwszego dnia działalności zaangażowany jest bowiem w wsparcie sportowców, zarówno w dyscyplinach zespołowych, jak również indywidualnych. Wymienienie wszystkich, którzy pomoc otrzymali jest niemożliwe, bo przez 25 lat było ich setki, jeśli nie tysiące, a każdego dnia przybywają nowi.

Mariusz Wosztyl wspiera jednak nie tylko sport, ale angażuje się również w przedsięwzięcia społeczne i kulturalne. Pomagał w organizacji wielu imprez, eventów, koncertów. Znane jest również jego szerokie zaangażowanie we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne.

Również w tej działalności dewiza firmy – najważniejszy jest człowiek – jest bardzo szeroko stosowana.  

CSR

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to w przypadku Wosztyl.eu nie jest puste hasło. Mariusz Wosztyl był wielokrotnie nagradzany i honorowany, zarówno za swoją działalność zawodową, ale przede wszystkim za charytatywną i wymierną pomoc drugiemu człowiekowi.

My, jako Mazowiecki ZPN jesteśmy dumni z takiej współpracy i jesteśmy wdzięczni za wsparcie każdego dnia. Państwu również gorąco polecamy usługi i produkty firmy Wosztyl.eu.