17 stycznia 2017

WS Płock zwycięzcą Turnieju im. H.Rumniaka

 14 stycznia br. w Hali Sportowej OSiR w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Sędziów Oldboyów im. Henryka Rumniaka o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.  Organizatorem Turnieju z ramienia Mazowieckiego ZPN był Wydział Sędziowski Warszawa a w rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje…

 14 stycznia br. w Hali Sportowej OSiR w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Sędziów Oldboyów im. Henryka Rumniaka o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

 Organizatorem Turnieju z ramienia Mazowieckiego ZPN był Wydział Sędziowski Warszawa a w rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje wydziałów sędziowskich z Mazowsza oraz gościnnie zespoły KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN,  KS Podlaskiego ZPN oraz KS Łódzkiego ZPN.

 W imprezie zwyciężyli weterani gwizdka z Płocka, którzy w finale pokonali kolegów z Łódzkiego ZPN 3:1. W meczu o trzecie miejsce Warmia i Mazury pokonała drużynę WS Warszawa.

 Królem  strzelców został Dariusz Durczak z KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN, najlepszym zawodnikiem wybrano Rafała Szczytniewskiego, a najlepszym bramkarzem Bartosza Chyrę – obaj z WS Płock.

Podczas Turnieju uhonorowano pamiątkową statuetką Najstarszego Zawodnika Turnieju – 70-letniego Stefana Szymanka,  grającego w drużynie Wydziału Sędziowskiego z Siedlec.

(js)