1 listopada 2022

Wspomnienie Zmarłych

1 listopada to wyjątkowy dzień w każdym roku, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli i za którymi my wszyscy i cały mazowiecki futbol niezwykle tęskni. Codzienny pęd życia zwalnia, a my przywołujemy pamięć o wszystkich tych, którzy przez lata współtworzyli futbol na Mazowszu – działaczach, sędziach, trenerach i zawodnikach naszych klubów…

1 listopada to wyjątkowy dzień w każdym roku, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli i za którymi my wszyscy i cały mazowiecki futbol niezwykle tęskni. Codzienny pęd życia zwalnia, a my przywołujemy pamięć o wszystkich tych, którzy przez lata współtworzyli futbol na Mazowszu – działaczach, sędziach, trenerach i zawodnikach naszych klubów i reprezentacji, o których dziś wyjątkowo ciepło myślimy.

Przez ostatnie dwanaście miesięcy odeszli od nas ludzie mający wielki wpływ na rozwój i popularyzację piłki nożnej w regionie i całym kraju. Utraciliśmy także wielu piłkarzy, trenerów, sędziów i działaczy. Wszyscy byli częścią piłkarskiej rodziny. Cześć Ich Pamięci!