15 lipca 2022

Wszystkie mazowieckie ligi z nowymi emblematami!

Historyczny dzień mazowieckiej piłki. Wszystkie ligi zostały objęte pakietami Sponsora Tytularnego i otrzymały własne oficjalne emblematy. To krok w kierunku profesjonalizacji rozgrywek i poszukiwania możliwości jeszcze większego wsparcia klubów w nich uczestniczących.

Mazowiecki ZPN przez pierwsze półrocze 2022 pracował nad spójną identyfikacją wizualną Związku i prowadzonych przez niego rozgrywek. Z końcem czerwca opublikowany został spójny zbiór ligowych logotypów, którymi oficjalnie posługiwać się będą kluby oraz Związek w komunikacji danej ligi.

11 lipca 2022 r., miało miejsce uroczyste wydarzenie, podczas którego firmy współpracujące z MZPN parafowały umowy o współpracy na kolejny sezon. Tym samym loga lub nazwy Sponsorów Tytularnych rozgrywek pojawiły się na wspomnianych wcześniej logotypach lig. Sponsor Ligi Okręgowej oraz A klasy siedleckiej zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Poniżej prezentujemy komplet ligowych emblematów na sezon 2022/2023 wraz z linkami do firm, które zdecydowały się dumnie wspierać rozwój piłki nożnej na Mazowszu, za co serdecznie dziękujemy!

INFORMACJA DLA KLUBÓW: LOGOTYP KAŻDEJ Z LIGJEST DO POBRANIA TUTAJ:http://www.mzpn.pl/logo-2/

Najwyższcze szczeble rozgrywkowe na Mazowszu

Mazowieckie ligi okręgowe

Mazowieckie klasy A

Mazowieckie klasy B

Mazowieckie puchary