30 maja 2016

Wygrane reprezentacji Mazowsza

 Młodzieżowe reprezentacje Mazowieckiego ZPN zwycięsko przebrnęły przez piątą rundę eliminacji mistrzostw Polski w kategorii U-15 i U-15.  Wybrańcy trenerów Ariela Jakubowskiego i Zbigniewa Kowalskiego zapewniły sobie awans do finałów centralnych; tym razem zmierzyły się na stadionie w Ząbkach we wtorek 31 maja br. ze swymi rówieśnikami…

 Młodzieżowe reprezentacje Mazowieckiego ZPN zwycięsko przebrnęły przez piątą rundę eliminacji mistrzostw Polski w kategorii U-15 i U-15.

 Wybrańcy trenerów Ariela Jakubowskiego i Zbigniewa Kowalskiego zapewniły sobie awans do finałów centralnych; tym razem zmierzyły się na stadionie w Ząbkach we wtorek 31 maja br. ze swymi rówieśnikami z Łodzkiego ZPN. Młodsi (rocznik 2001),mimo ulewnego deszczu w pierwszej połowie, łatwo poradzili sobie z rywalami, zdobywając dwa gole ze strzałówe wychowanka siedleckiej Pogoni, Macieja Rosołka. Zwycięstwo reprezentacji rocznika 2000 nie przyszło już tak łatwo. Zespół Kowalskiego do przerwy stracił gola i obrońcę Dawida Kisłego (czerwona kartka), ale upór i wola walki nawet w dziesiątkę przyniosła efekt; najpierw w postaci wyrównania (64` Kamil Kumoch), a potem zwycięstwo w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry po trafieniu Kamila Kumocha.

 Obie mazowieckie reprezentacje przed ostatnią kolejką eliminacyjną mają po 12 punktów, prowadzą w swych tabelach i mają już zapewniony awans do finałów centralnych. Gratulujemy obu selekcjonerom !