19 grudnia 2022

WYSOKIE NOTY DLA POLSKICH SĘDZIÓW ZA FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA!

18 grudnia 2022 r. w Katarze rozegrano Finał Mistrzostw Świata pomiędzy Argentyną a Francją. Na arbitra głównego tego meczu został wyznaczony polski sędzia z Mazowsza – Szymon Marciniak. Mistrzostwo Świata zdobyła reprezentacja Argentyny, która pokonała obrońców tytułu, reprezentację Francji po rzutach karnych 4:2 (po 120 minutach był wynik 3:3) i…

18 grudnia 2022 r. w Katarze rozegrano Finał Mistrzostw Świata pomiędzy Argentyną a Francją. Na arbitra głównego tego meczu został wyznaczony polski sędzia z Mazowsza – Szymon Marciniak. Mistrzostwo Świata zdobyła reprezentacja Argentyny, która pokonała obrońców tytułu, reprezentację Francji po rzutach karnych 4:2 (po 120 minutach był wynik 3:3) i tym samym zdobyła Puchar Świata FIFA, a polscy sędziowie zbierają naprawdę dobre noty za swoją pracę!