15 lutego 2015

Ząbkovia mistrzem Mazowsza U-13 .

Dziewczęta Ząbkovii zwyciężyły w halowych mistrzostwach Mazowsza w kategorii U-13, które rozegrano w Radomiu.  W finale pokonały faworyzowane rówieśniczki MUKS Praga Warszawa 2:1. W meczu o trzecie miejsce Sportowa Czwórka Radom pokonała Zamłynie 7:0.  W turnieju wzięło udział 12 drużyn; najlepszą zawodniczka wybrano Marysię Wrzesińską z Ząbkovii, a bramkarką Natalię…

Dziewczęta Ząbkovii zwyciężyły w halowych mistrzostwach Mazowsza w kategorii U-13, które rozegrano w Radomiu.

W finale pokonały faworyzowane rówieśniczki MUKS Praga Warszawa 2:1. W meczu o trzecie miejsce Sportowa Czwórka Radom pokonała Zamłynie 7:0.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn; najlepszą zawodniczka wybrano Marysię Wrzesińską z Ząbkovii, a bramkarką Natalię Grzyb z Zamłynia. Najwięcej bramek, bo aż 11. zdobyła Klaudia Karoń ze Sportowej Czwórki Radom.