6 maja 2015

Zwycięstwa młodzieżówek Mazowsza

 Mocne otwarcie rundy rewanżowej zanotowały reprezentacje Mazowieckiego ZPN w rozgrywkach pucharów młodzieżowych.   W Białymstoku, w Pucharze Deyny U-16 (r.1999) zespół Sebastiana Rybaka wygrał w Białymstoku z reprezentacją Podlaskiego ZPN 3:1 i umocnił się na drugim miejscu; do awansu do centralnych finałów brakuje im tylko punktu.

 Mocne otwarcie rundy rewanżowej zanotowały reprezentacje Mazowieckiego ZPN w rozgrywkach pucharów młodzieżowych.

  W Białymstoku, w Pucharze Deyny U-16 (r.1999) zespół Sebastiana Rybaka wygrał w Białymstoku z reprezentacją Podlaskiego ZPN 3:1 i umocnił się na drugim miejscu; do awansu do centralnych finałów brakuje im tylko punktu.

 W meczu o Puchar Górskiego U-15 (r.2000) podopieczni Zbigniewa Kowalskiego pokonali gospodarzy aż 7:0 i z 10-ma punktami zapewnili sobie awans, podobnie jak ich młodsi o rok koledzy w Pucharze Smolarka U-14 (r. 2001); na boisku Drukarza w Warszawie drużyna Ariela Jakubowskiego wygrała z Podlasiem 6:0.

 Najmłodsi (r. 2002) pod wodzą Tomasza Citkowicza też wygrali : 3:0

  Po czterech (z sześciu) meczach w swych rozgrywkach prowadzą także nasze reprezentacje dziewczęce (wygrały swe mecze 4:0 i 1:0) i jest wielce prawdopodobne, że w centralnych finałach zagra komplet reprezentacji Mazowsza.